Książki; generalnie.

Opis forum


#1 2009-07-10 17:40:19

GoodnightMoon

Szef

10011487
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 5
Punktów :   

Pozwalając sobie zacząć...

Patrick Suskind - Pachnidło

"Oto dokonałem wielkiego dzieła i to dzieło bardzo mi się podoba. Ale wszystko, co skończone poczyna mnie nudzić. Chcę się wycofać i na zakończenie pracowitego dnia zażyć jeszcze odrobiny szczęścia w komnacie mojego serca."
W kontekście książki, acz i adaptacji, ma to znakomity i mroczny wydźwięk.

Stephen King - Skazani na Shawshank

"Niektóre ptaki nie nadają się do życia w klatce, to wszystko. Ich pióra są zbyt barwne, śpiew zbyt słodki i głośny. Dlatego wypuszczacie je albo same wylatują, gdy otwieracie klatkę żeby je nakarmić. I ta część was, która wie, że nie powinniście ich więzić, raduje się, a jednak po ich zniknięciu wasze mieszkanie jest o wiele smutniejsze i puste"

John Fowles - Mag

"Byłem poganinem, w najlepszym razie stoikiem, w najgorszym zwykłym zmysłowym ateistą, i takim już na zawsze pozostanę."


"Ja się pieprzę z każdą książką, a jeśli nie zostawiam
na niej śladu, to znaczy, że nie mam orgazmu."

Offline

 

#2 2009-08-29 22:44:19

Yhym

Administrator

Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pozwalając sobie zacząć...

Jacek Piekara - Świat jest pełen chętnych suk.

"Nie miałem czasu myśleć o Moralności, Prawie i Obowiązku. Mogłem myśleć tylko o jednym. O tym, że miłość do ludzkiej istoty jest krucha i nietrwała, a Dom jest na zawsze. Nikt nie odbierze Ci Domu, jeśli sam z niego nie zrezygnujesz. Dom jest wieczny."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pentagon.pun.pl www.tuner.pun.pl www.a7x.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.animenarutogame.pun.pl